نمونه موردی فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرهنگسرا خارجی

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC

کد محصول: H48

طرح بر پایی یک مکان فرهنگی برای هنرمندان لاتین و مردم عامه در اوایل دهه ی 1960 در شهر آستین (شهری در ایالت تگزاس) ارائه شد.جشن کلنگ زنی پروژه درنوامبر2005 زده شد وپروژه درژانویه ی 2006 شروع شد. سرانجام یک رویای سی ساله در15سپتامبر2007 به همراه بازگشایی بزرگ یک مرکز فرهنگی مکزیکی – آمریکایی تبدیل به آجروملات شد.این تیم طراحی بعد از گرفتن پروژه برای طراحی با مردم شهر در مورد احتیاج آنها برای توسعه ی پلان اصلی مصاحبه کردند،همچنین جلسات با سران جامعه ترتیب دادند تا احتیاجات آنها را در یابند به این دلیل که طبق گفته ی خود هیچ تفکر واضحی از این که پروژه چه چیزی باید باشد نداشتند.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC

این مرکز توسط معمار مکزیکی تئودورگنزانس دلئون، دارنده ی جوایز زیادی شامل مدال طلای2008 از اتحادیه ی بین المللی معماران، طراحی شده است واین تنها ساختمان او در ایالت متحده است. آنچه که تئودورگنزانس دراین پروژه درپی آن بود، هنری است که شامل پیامد های انتزاعی، ارتباطات تناسبی نور و سایه، اهمیت (مادیت) بتن و خلق یک اثرماندگار معماری است. تهیه ی پیش نویس طرح به صورت آزادانه و مدل های مطالعاتی با جزئیات زیاد روش های طراحی بود که تئودور گنزانس دلئون برای گسترش طراحی شماتیک مورد استفاده قرار داد. این پروژه در دو طبقه سازماندهی شده است.

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC

تکمیل فاز1 “ام.آ.سی.سی” به دلیل داشتن قسمت های فرهنگی شهر آستین وفضاهای سرگرمی به خلاقیت،محافظت، ارائه و ترقی میراث و هنرهای فرهنگی مکزیکی- آمریکایی اختصاص داده شد. این مکان به عنوان منبعی برای جامعه ی محلی و بازدیدکنندگانی ازمیان اعضای جامعه و محصلان،به پرورش فهم و ارتقاء فرهنگ اسپانیایی همانند خصوصیات فرهنگ جاه طلبانه ی بومیان آمریکا متمرکز است. برنامه ها و برنامه های تحصیلی شامل هنرهای بصری،تئاتر، رقص، ادبیات، موسیقی چند رسانه ای و هنرهای آشپزی است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:55
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی هنری MACC همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی MACC

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *