نمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان مجتمع مسکونی داخلی

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز

کد محصول: H107

مجتمع مسکونی آتی ساز

  • مساحت زمين : 154000  متر مربع
  • تعداد بلوكها : 24  بلوك ( 11 الی 32 طبقه )
  • تعداد واحدها :  2450 واحد آپارتمان (1 الی 5 خوابه )
  • سطح زيربناي واحد ها :  407131 متر مربع
  • نوع اسكلت : اسكلت بتن آرمه با ديوار برشی

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز

امکانات مجموعه شامل

مراكز تجاری ، اداری ، فرهنگی ، مذهبی و فضای سبز موتورخانه مركزی با سيستم ابزوربشن و بويلر و فنكبوئل جهت سرمايش و گرمايش ، منبع آب به حجم 5000 متر مكعب با سيستم اعلام حريق ، سيستم اطفاي حريق شامل شبكه آب آتش نشاني ، جعبه هاي آتش نشانی در كليه طبقات و شير های آتش نشانی در محوطه ، لوله كشی فاضلاب و آب باران و تصفيه خانه اختصاصی ، لوله كشی گاز ، پست برق اختصاصی، عمومی و برق اظطراری.

در خود مجموعه امكانات خدمانی از قبيل مراكز تجاری ، اداری، فرهنگی، مذهبی و فضای سبز در حد نياز های اوليه در نظر گرفته شده است. و مراكز خارج از مجموعه نيز شامل مزاكز آموزشی، مدارس (در هر سه مقطع ) ، تجاري ، مذهبی و ورزشی و … نيز در فواصل تقريباً نزديك موجود می باشد. از مراكز بزرگ كه در حد مقياس شهری و گاهاً فراتر از آن سرويس می دهند و در تقريباً يك كيلو متر و كمتر از آن مجموعه مورد نظر واقعند عبارتند از:

شهر بازی ،دانشگاه شهيد بهشتی ، دانشگاه علامه طباطبايی، دانشگاه امام صادق، مجموعه ورزشی انقلاب  نمايشگاه بين المللی تهران ، بيمارستان طالقانی، بيمارستان تخصصی قلب(شهيد رجايی) با فاصله كمی بيشتر از يك كيلومتر.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 91
  • حجم فایل: 8 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر،پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل مجتمع مسکونی آتی ساز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *