نمونه موردی فرودگاه

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان فرودگاه خارجی

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب کرواسی

کد محصول: H101

فرودگاه زاگرب در کشور کرواسی از نظر استراتژیک یک مرکز مهم اروپایی است که پایتخت های کلیدی را به هم متصل می کند و مسئول جریان مسافر در سراسر قاره است.

توسعه جدید پیشنهاد شده توسط معماران زاها حدید شامل یک ساختمان ترمینال مسافربری جدید به مساحت 75000 متر مربع است که پیش‌بینی می‌شود دوبرابر میزان مسافران سالانه از طریق فرودگاه از 5 میلیون به 10 میلیون مسافر می‌شود. خود طرح جامع شامل 500000 متر مربع توسعه با کاربری مختلط است.

چشم انداز معماران زاها حدید برای ترمینال جدید یک ساختمان متمایز و پیشرفته از نظر محیطی است که از طریق یک سری خطوط جریان سازماندهی شده است و در پیکربندی ملیله مانندی قرار دارد که در آن فضاهای منظر و استراتژی‌هایی برای توسعه آینده در یک حرکت طراحی می‌شوند.

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب کرواسی

با طراحی جدید، امکانات موجود فرودگاه صرفاً گسترش می‌یابد تا مسافران بیشتری را در اختیار داشته باشند و در عین حال فناوری‌های پیشرفته جدیدی را برای ایجاد تجربه دلپذیرتر معرفی می‌کنند.

مجموعه ای از خطوط جریانی که در سایت سازماندهی شده اند بر تقسیمات فرعی طولی تاکید دارند. علاوه بر این، اصل شبکه سیال یک طراحی کلی سایت ایجاد کرد که تمایز بین ساختمان و منظر را محو می‌کند و رابطه بین داخل و خارج را تشدید می‌کند.

فضای داخلی ترمینال از زبانی مشابه با پوشش بیرونی پیروی می کند و هیچ تمایز واضحی بین کف، دیوارها و سقف ها ایجاد نمی کند، در عوض به عنوان یک ساختار پیوسته حاوی عناصر برنامه در سطوح مختلف طراحی شده است. کل ساختار به طور یکپارچه نور طبیعی، تهویه، دسترسی، علائم و مناطق دید را ادغام می کند تا یک تجربه ترمینال را ایجاد کند که برای مسافران، بازدیدکنندگان و کسانی که در آنجا کار می کنند منطقی و لذت بخش است.

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب کرواسی

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 60
  • حجم فایل: 6 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب، کرواسی همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل فرودگاه زاگرب کرواسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *