نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان دانشگاه داخلی

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان

کد محصول: H91

 • کار فرما: وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 • مشاور طراحی بنا: مهندسین مشاور پیراز(مهندسین مشاور بنیان)
 • مکان: کرمان
 • بهره بردار: دانشگاه شهید باهنر
 • زمان: ۱۳۵۲-متغییر
 • کاربری بنا: آموزشی
 • توصیف کالبدی بنا

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان

 با توجه به شکل گیری بلوک ها در مدت زمانی بیش از ۳۰ سال کیفیت مشترک فضاهای ساختمانی به صورت خلاصه به شرح زیر است : ساختمان های آموزشی بر پایه ساختار آموزشی وگروهی شکل گرفته که بر خلاف سیستم دانشکده ا‌ی فضاهایی مانند کلاس های بزرگ، آزمایشگاه ها و کارگاه های مرکزی،سالن های نمایش و اجتماعات و نظایر آن به گروه خاصی اختصاص نداشته و تمام گروه ها بر اساس برنامه زمانی از این فضاها استفاده کرده و حداکثر بهره برداری از سرمایه گذاری به عمل می‌آید . تاثیر این امر بافت فشرده ساختمانها و دسترسی به فضاهای آموزشی از طریق مسیرهای پیاده طبقه همکف و راهرو های طبقات  اول و دوم بلوک های آموزشی متصل به یکدیگر فراهم شده است . طول و عرض محدوده  مرکزی پردیس نیز به صورتی انتخاب شده که از هر نقطه و از هر بلوک می‌توان به صورت پیاده و در فاصله زمانی استراحت بین دو کلاس به مقصد بعدی، دسترسی پیدا کرد.

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان

مشخصات جداره ساختمان ها با توجه به خصوصیات اقلیمی کرمان  و میزان مناسب ذخیره حرارتی طراحی شده که از عوامل موثر در صرفه جویی انرژی بوده است . باتعبیه نورگیرهای سقفی در سقف طبقاتی که زیر بام قرار دارند، روشنایی فضاها با نور طبیعی تامین شده و از طریق تعبیه بازشوهای وسیع در کف طبقات، نور و روشنایی طبیعی تا طبقه همکف بنا هدایت شده است. نمای ساختمانهای آجری است که از مصالح غالب مورد استفاده در بناهای شهر کرمان و سایر شهرهای حاشیه کویر است. از پوشش آجری روی هادی های عمودی تاسیساتی و برقی که در جداره نما قرار گرفته اند جهت تزیین و طراحی احجام نما استفاده شده و آجرکاری و بقیه سطوح نیز دارای تزئیناتی هم سطح و همجنس مانند هره چینی ها ،پوشش های آهن گم سقف ها، نقوش هندسی در بالای کتیبه پنجره ها و سطوح مشبک آجری و مانند آن است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

 • نام محصول: پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر
 • فرمت فایل: پاورپوینت
 • تعداد صفحات: 67
 • حجم فایل: 7 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشگاه شهید باهنر کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *