نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان خوابگاه دانشکده هنر

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو

کد محصول: H89

دانشکده هنر گلاسکو (Glasgow School of Art) در بریتانیا و شهر بندری گلاسکو، در اسکاتلند، طرح‌های عینی جدیدی در حاشیه‌ی جنبش هنر نوین شکل گرفت. در دهه 1890 گروهی از معماران و هنرمندان دانشکده هنر گلاسکو که تحت تاثیر ورود هنر ژاپنی و مسائل زیبایی‌شناختی این هنر قرار داشتند، سبک جدیدی آفریدند. آنان از تزئیناتی مختصر استفاده می‌کردند و به استثنای چند رنگ مداد رنگی و پاستل، بیشتر به استفاده از رنگ‌های سیاه و سفید تمایل نشان می‌دادند که این علاقه و تمایل در نهایت، به هنر مدرن تبدیل شد.

چهره‌ی اصلی این گروه چارلز رنه مکینتاش (Charles Rennie Mackintosh) (1928-1868) نام داشت. طرح‌های هندسی و سازه‌های تخته مانند توخالی او که دارای خطوط افقی و عمودی زیبا و دلربایی بودند، مسیر حرکت را برای دیگر پیشگامان هنر مدرن هموار نمود.

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو

“طراحی صنعتی، طراحی، دانشکده هنر گلاسکو، چارلز رنه مکینتاش”

دانشکده هنر گلاسکو توسط چارلز رنی مکینتاش طراحی شد و در ابتدا به معرفی مختصر ود می پردازیم. تاثیرات اورتا و ون ده ولده و پیروان مکتب وین در انگلیس به سردی مورد استقبال قرار گرفت اما در گلاسکو گروه 4 در دانشکده هنر گلاسکو این تاثیرات را در آثارشان نمایان کردند. مکینتاش- مک نیر و خواهران مری دونالد اعضاء این گروه بودند. مکینتاش شروع فعالیتش را با عنوان نقشه کش در شرکت معماری هانیمن و کپی به کار مشغول شد. دانشکده جدید هنر گلاسکودر که در سال های 1897 و 1899 ساخته شد و از 1907 تا 1909 گسترش یافت اولین سفارش همه او به عنوان طراح مستقل بود . در این آثار مکینتاش تعبیری جدید و شورانگیز از گنجینه فرم های آرنوورا ارائه داد. خطوط پر پیچ و تاب تزیینی، وسیله ای برای افزایش غنای فضاهای داخلی در بخش های مختلف ساختمان شد و به این ترتیب رابطه بی واسطه تری بین استخوان بندی دیوارها که اغلب جسیم و گونیا بودند و دکوراسیون چوبی یا فلزی با قوس های پرپیچ و خم پدید آمد.

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:  پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 33
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو بریتانیا همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر گلاسکو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *