نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان خوابگاه دانشکده هنر

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر لس آنجلس

کد محصول: H87

دانشکده هنرهای بصری و نمایشی در لس آنجلس آمریکا، مجموعه ای با گنجایش 1800 دانشجو، متشکل از چهار دانشکده هنری برای رشته های رقص، موسیقی، هنرهای نمایشی و هنرهای بصری می باشد.

کوپ هیمل بلاو (Coop Himmelblau) عنوان دفتری است که در سال 1968 توسط سه معمار اتریشی تاسیس گردید.

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر لس آنجلس

این دفتر که به سرعت به مهمترین دفتر معماری اتریش و یکی از تاثیر گذارترین دفاتر معماری اروپا تبدیل گردید، در سال 1988 به همراه معمارانی همچون زاها حدید، پیتر آیزنمن و فرانک گری در نمایشگاه معروف به “معماران دیکانستراکتویست” در موزه هنرهای معاصر نیویورک شرکت نموده و این سبک جدید را رسمیت بخشید. بدین ترتیب نقش “کوپ هیمل بلاو” در شکل گیری معماری دیکانستراکشن و شناساندن این سبک در اروپا به مراتب بیشتر از معمارانی چون “دانیل لیبسکیند” است که سالها بعد به این سبک نزدیک شدند. با این وجود این دفتر معماری از جنجال های تبلیغاتی به دور بوده و با عبور تمامی معماران حاضر در نمایشگاه 1988 از سبک معماری دیکانستراکشن، این دفتر همچنان زبان معماری خود را در جهت ارائه جلوه های جدیدی از این سبک در مقیاس طراحی شهری به کار برده است.

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر لس آنجلس

علاوه بر چهار ساختمان مستقل که به محل برگزاری کلاس های هر یک از چهار گرایش اصلی اختصاص یافته اند، سه ساختمان دیگر نیز فضاهایی نظیر کافه تریا، کتابخانه و آمفی تئاتری به گنجایش هزار نفر را در خود جای داده اند.

شکل سایت مجموعه مستطیل بوده و زمین آن دارای توپوگرافی نسبتا زیادی است، به نحوی که علاوه بر اختلاف سطوح در داخل سایت، ورودی این مجموعه نیز به کمک ردیفی از پله هایی عریض تعریف و از سطح خیابان جدا می شود.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول:  پاورپوینت تحلیل دانشکده هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل: پاورپوینت
  • تعداد صفحات: 34
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشکده هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل دانشکده هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل دانشکده هنر لس آنجلس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *