نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان کودکان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند

کد محصول:H15

بیمارستان جایی است که اکثر مردم ترجیح می دهند تا آنجا که می توانند از آن اجتناب کنند. ما شاهد تلاش بیشتر موسسات پزشکی برای ایجاد محیطی دلپذیرتر و دوستانه‌تر بوده‌ایم، برخی با معماری و دکوراسیون داخلی که تقریباً معادل یک مرکز خرید یا هتل‌های پیشرفته هستند. اگر چنین محیط ساخته شده ای می تواند حس رفتن به بیمارستان را برای ما بزرگسالان به نحوی قابل تحمل تر کند، در مورد تجربه کوچکترها چطور؟

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند

برای بچه ها، تجمل چیزی نیست که بتواند آنها را از درد، ترس از سوزن زدن یا حتی تلخی دارو آرام کند. بنابراین، ما به دنبال چیزهایی هستیم که آنها را در طول تجربه خود در بیمارستان خوشحال می کند. با طرز فکر کودکان، متوجه می شویم که “سرگرمی” همان چیزی است که هر کودک به طور غریزی به دنبال آن است. علیرغم پیشینه‌های متفاوت، همه بچه‌ها می‌خواهند زندگی خود را به دنبال کاری سرگرم‌کننده بگذرانند.

              پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند

چنین فرآیند فکری منجر به طراحی بیمارستانی با یک نوار لغزنده غول‌پیکر می‌شود که درست در جلوی راهروی ورودی قرار دارد (تصور کنید بچه‌ای هستید که از رفتن به بیمارستان می‌ترسد، این نوار لغزنده قطعاً باعث می‌شود که گریه نکنید). قسمت انتظار هر کلینیک به صورت یک زمین بازی طراحی شده است که تا حدودی برای والدین بار سنگینی می شود که باید بچه ها را متقاعد کنند که بیمارستان را ترک کنند. این برنامه همچنین شامل یک استخر سرپوشیده است که دارای دسته ای از ابرهای مصنوعی شناور در بالای آن است.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند

بُعد کودکان با استفاده از اشکال، رنگ‌ها و نمادهای فیزیکی مختلف ساخته شده از زبان طراحی که از خطوط منحنی ظریف تشکیل شده است و عمداً از فرم‌های هندسی کامل اجتناب می‌کند، ایجاد می‌شود. این طرح زیبایی‌شناسی را به تصویر می‌کشد، که یادآور روشی است که شخص بدون تمرکز بر اینکه آیا می‌تواند یک دایره کامل را تشکیل دهد یا خیر، ادامه ترسیم یک خط منحنی را یادآوری می‌کند و در نهایت حس آزادی را به تجربه کاربران جوان از این خط می‌دهد.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:46
  • حجم فایل: 5مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند، پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند، پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند، پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند، پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند، پاورپوینت تحلیل بیمارستان کودکان ساموت تایلند

پاورپوینت تحلیل بیمارستان ساموت تایلند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *