نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان داخلی

پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء

کد محصول:H24

بيمارستان خاتم الانبیاء در شهر تهران واقع شده و بيمارستاني بنیاد – درمانی است كه در سال 1367با ظرفيت 400 تخت ثابت, تأسيس, و در حال حاضر 300 تخت داير دارد.تخصصهاي موجود در اين بيمارستان عبارتند از : داخلی ٬ جراحی ٬ کودکان ٬ زنان وزایمان ٬ جراحی قلب ٬ قلب ٬ ارتوپدی ٬ جراحی عروق ٬ CCU ٬ Post ICU ٬ ICU.

                   پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء

بيمارستان خاتم الانبیاء تهران در سال 1366 و به منظور تامين نيازهاي درماني فوق تخصصي كه در آن سالها بيماران را براي درمان مجبور به اعزام به خارج از كشور مي كرد تاسيس گرديد و با همكاري مجربترين كادرهاي پزشكي و پيشرفته ترين وسايل به كار خود ادامه داد. در شرايط حاضر اين مجموعه بيمارستاني كه در اغلب رشته هاي فوق تخصصي از جمله جراحي قلب- جراحي قفسه صدري- جراحي زانو- جراحي ستون فقرات و… فعال است به طور خودكفا به ارائه خدمات درماني به مردم مشغول مي باشد.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:50
  • حجم فایل: 3 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل بیمارستان خاتم الانبیاء

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *