نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان ایرانی

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج

کد محصول:H16

بیمارستان البرز در منطقه باغستان کرج با سطه زیر بنای ۳۸۶۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار واقع گشته است.شروع ساخت این بیمارستان در سال ۱۳۷۲ بوده و در سال ۱۳۸۰ ساخت این بیمارستان به پایان رسیده است.نمای این سازه بتونی از اجر قزاقی میباشد.این ساختمان در ۹ طبقه به صورت یک طبقه زیرزمین/یک طبقه همکف/و هفت طبقه مجزا می باشد.طبقه همکف که یکی از مهمترین طبقات ساختمان محسوب میشود با مساحت ۷۹۰۰ متر مربع ترافیک جمعیتی بالایی نسبت به سایر فصاها دارد.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج

مراکز درمانی باید از نظر راه و وسایل ارتباطی به اسانی در دسترس افراد منطقه قرار بگیرند.خیابان هایی که به محل ساختمان بیمارستان می رسند باید طوری طراحی شوند که ماشین های اتش نشانی و امبولانس ها و کامیون های حمل و نقل غذا و زباله و ما یحتاج از ان ها به اسانی عبور کنند. مراکز درمانی باید در مسیر اتوبوس های شهری و یا تاکسی ها قرار بکیرند.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج

گزینش محل مناسب جهت ساختن بیمارستان از مهمترین عوامل موثر در طرح ان بیمارستان محسوب میشود.برای نیل به این هدف طراحان بیمارستان باید امارهای دقیق و اطلاعات جامع در مورد جمعیت منطقه/نوع بیماری هایی که بیشتر در ان منطقه شایع هستند/نوع بیمارستان هایی که تا ان تاریخ در ان منطقه ساخته شده اند و مشغول به کارند/و چگونگی گسترش و امکان توسعه منطقه در جهات مختلف داشته باشند. پیش بینی توسعه منطقه باید برای حداقل ده سال اینده در نظر گرفته شود.که البته کار پیچیده و مشکلی است و به اطلاعات و امار و برنامه ریزی دقیقی احتیاج دارد.به عنوان مثال باید در نظر گرفت که ایا یک منطقه مسکونی ۵۰ هزار نفری امروزی در اینده به یک منطقه ۱۰۰ هزار نفری مسکونی تبدیل خواهد شد و یا به یک منطقه مسکونی صنعتی ۱۰۰ هزار نفری.این نوع پیش بینی ها علی الخصوص در مناطقی که فاقد طرح های جامع و تفصیلی می باشد از اهمیت خاصی برخوردار است و انتخاب محل صحیح جهت ایجاد بیمارستان را بسیار پیچیده مینماید.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:164
  • حجم فایل: 10 مگابایت  

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر، پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج همراه با پلانها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل بیمارستان البرز کرج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *