نمونه موردی بیمارستان

پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران همراه با پلانها و تصاویر

تحلیل پلان بیمارستان داخلی

پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران

کد محصول:H13

 

 انسان در کودکی آرزوی بزرگ شدن ودر بزرگی آرزوی بازگشت به دوران کودکی را دارد. سلامتی خود را باکسب در آمد به مرور از دست می دهد و درآخر برای کسب سلامتی ، در آمد حاصل را از دست می دهد.  آنچنان با نگرانی به آینده می نگرد که حال را فراموش می کند وبدین ترتیب نه در حال زندگی می کند ونه در آینده . در حالت کلی می توان انسان را به یک بیمار و وجامعه ای راکه در آن زندگی می کند به یک مرکز درمانی بزرگ تشبیه نمود که وظیه آن برآوردن نیازهای جسمی وروحی بیماران یعنی انسانها می باشد.

بيمارستان آتيه در زميني به مساحت 4300 متر مربع و زيربناي  تقريبي 24000 مترمربع با 12 طبقه مي باشد. اين بيمارستان از 15 بهمن سال 1377 با هدف ارائه خدمات مناسب و سريع در كليه رشته‌هاي پزشكي آغاز به كار نمود. مديران , پزشكان , پرستاران و سايركاركنان بيمارستان كه مجموعا خانواده آتيه ناميده مي‌شوند , اصل ارتقاء رضامندي بيماران و مراجعين را محور كار خويش قرار داده و تا به امروز در مسير اجراي اين اصول تلاش مستمر داشته اند.

پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران همراه با پلانها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:127
  • حجم فایل: 8 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران، پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران ، پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران ، پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران ، پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران ، پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران

پاورپوینت تحلیل بیمارستان آتیه تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *