پایان نامه مرکز فرهنگیپایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود رساله معماریرساله مرکز فرهنگیرساله معماریطرح نهایی فرهنگسراطرح نهایی مجموعه فرهنگیطرح نهایی معمازی

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :P2

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی

معماری ایران به زعم بسیاری از اهل نظر و فعالان در این عرصه دچار نوعی اغتشاش و سردرگمی ناشی از بحران هویت و فرهنگ است، به نحوی که باعث می گردد برآیند معماری موجود در قالبی مشخص و تعریف شده قرار نگیرد. « روند معماری ما رضایت بخش نیست … معماری در کشور ما نه تنها در زمره ارکان فرهنگ بلکه حتی در ردیف عناصر درجه دوم آن هم به شمار نمی آید .. تصویر معماری ما آنقدر مغشوش و متزلزل است که اصولا قادر به تثبیت معنی و تعریفی از معماری برای خود نیست » .

 بدین ترتیب معماری که یکی از شاخصه های هویت و فرهنگ است ( هر چند متأثر از سایر حوزه های خود می تواند در جهت فرهنگ سازی و بازیابی هویت و اعتلای آنان عمل نماید ) در جایگاهی قرار گرفته که فاقد چنین وجه و قدرتی است. برای توضیح بیشتر بایستی به موشکافی هویت و فرهنگ پرداخت : هویت عبارت است از تشخص و همین معنی میان حکیمان و متکلمان مشهور است، هویت : ذات باریتعالی، هستی و وجود، آن چه باعث شناسایی شخص باشد.

در ادامه با سایت کافه آرک همراه باشید تا پایان نامه پردیس فرهنگی تفریحی تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی

مراد از هویت آن قسمت از شئیت شیء است که به اعتبار تشخص، هویت نامیده می شود ، و فرهنگ عبارت است عواملی که تحت تأثیر مستقیم هویت و مذهب شکل می گیرند و متأثر از سنت ها و منش مردم در هر بوم می باشند، عوامل فرهنگی، عواملی هستند که از گذر زندگی مشترک اجتماعی و تحت تأثیر نوع روابط انسانی حاکم بر جوامع و متأثر از همه عوامل اقلیمی، سیاسی، تاریخی و اقتصادی، ایجاد می شوند. این تأثيرات در صورت تداوم تاریخی، زمینه های پیدایش نوعی خاص از جهان بینی، اعتقادات، زبان مشترک، هنر و سنن و آداب و آیین های اجتماعی منحصر بفرد را فراهم می آورند. این عوامل، به دلیل اینکه در زمانی نسبتا طولانی ایجاد می شوند، به همان نسبت ماندگارتر و مستحکم تر از عوامل دیگر هستند و بخش اصلی از هویت اجتماعی انسان را شکل می دهند. عوامل فرهنگی به مرور زمان تغییر شکل می دهند و ممکن است تضعیف و یا تقویت شوند، اما بن مایه های آنها کمتر دچار تحولات آنی و دوره ای می شود.

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی

اگر تمامی جوانب محیطی، اقتصادی و اجتماعی در نظر گرفته شود، خواهیم دید که هیچ گونه سرمایه گذاری در دراز مدت سودمند تر و در کوتاه مدت سهل الوصول تر از سرمایه گذاری در بخش مربوط به ایام فراغت و سرگرمی نیست. بی گمان در آینده نزدیک گردشگری به صنعتی پر رونق در جهان بدل خواهد شد و مناطقی که در این زمینه سرمایه گذاری نموده باشند، بیش از پیش آباد و ثروتمند خواهند شد.

بسته به اینکه انسان، در هنگام تولد در کدام حوزه هویتی قرار گیرد، طبیعتأ احساس هویت اجتماعی او دارای مشخصه های منحصر بفرد همان حوزه مراد از هویت آن قسمت از شئیت شیء است که به اعتبار تشخص، هویت نامیده می شود و فرهنگ عبارت است عواملی که تحت تأثیر مستقیم هویت و مذهب شکل می گیرند و متأثر از سنت ها و منش مردم در هر بوم می باشند، عوامل فرهنگی، عواملی هستند که از گذر زندگی مشترک اجتماعی و تحت تأثیر نوع روابط انسانی حاکم بر جوامع و متأثر از همه عوامل اقلیمی، سیاسی، تاریخی و اقتصادی، ایجاد می شوند.

این تأثيرات در صورت تداوم تاریخی، زمینه های پیدایش نوعی خاص از جهان بینی، اعتقادات، زبان مشترک، هنر و سنن و آداب و آیین های اجتماعی منحصر بفرد را فراهم می آورند. این عوامل، به دلیل اینکه در زمانی نسبتا طولانی ایجاد می شوند، به همان نسبت ماندگارتر و مستحکم تر از عوامل دیگر هستند و بخش اصلی از هویت اجتماعی انسان را شکل می دهند. عوامل فرهنگی به مرور زمان تغییر شکل می دهند و ممکن است تضعیف و یا تقویت شوند، اما بن مایه های آنها کمتر دچار تحولات آنی و دوره ای می شود. بسته به اینکه انسان، در هنگام تولد در کدام حوزه هویتی قرار گیرد، طبیعتأ احساس هویت اجتماعی او دارای مشخصه های منحصر بفرد همان حوزه در آینده می شود.


مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد و سه بعدی
  • تعداد صفحات:230
  • حجم فایل:45 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبلی: 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله پردیس فرهنگی تفریحی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *